Jak se k nám dostat

Letadlem

Pohodlné přímé spojení Praha – Malaga po celý rok se Smart Wings a Eurowings. Cena letenky se pohybuje kolem 3000 Kč za zpáteční let mimo hlavní sezónu, v hlavní letní sezóně stoupá. Doba letu je přibližně tři hodiny. Můžete také letět s přestupem přes některá evropská města, nebo letět přímou linkou z Mnichova nebo Drážďan.

Na letišti Malaga je k dispozici mnoho autopůjčoven, doporučujeme si auto rezervovat vždy dopředu, hlavně v hlavní letní sezóně. Ceny za den začínají na 15€. Dražší půjčovny (Hertz, Avis) mají přepážku přímo v příletové hale. Levnější jsou v blízkosti letiště, kam vás zaměstnanci půjčovny dovezou mikrobusem. Nám se osvědčila například Goldcar v příletovém terminálu a Malagacar nebo Del Paso mimo budovu letiště. Půjčovny mají k dispozici i dětské sedačky a podsedáky.

Z letiště Malaga do Estepony trvá cesta autem hodinu. Podrobný popis trasy vám zašleme mailem. Můžete jet po placené dálnici, nebo po rychlostní silnici bez poplatků. Apartmán má dvě parkovací místa v podzemní garáži, odkud se do bytu dostanete pohodlně výtahem.

Autem

Jet autem se vyplatí jen pokud plánujete delší pobyt na Costa del Sol, nebo cestujete ve větší skupině. Cesta z ČR do Estepony je dlouhá cca 2600 km a je třeba počítat s dálničními poplatky na dálnicích ve Francii a Španělsku, přibližně 250 € celkem na obě cesty. Apartmán má dvě parkovací místa v podzemní garáži, odkud se do bytu dostanete pohodlně výtahem.

Poloha

Blízko místa Valley Homes, Calle Villa Borghese, 29680 Estepona, Málaga, Španělsko