Pláže

Costa del Sol není jen golf, jsou to i kilometry krásných pláží. V okolí našeho apartmánu najdete rušné městské pláže s bary a typickými restauracemi „chiringuitos“, opuštěné přírodní pláže i luxusní plážové kluby, kde vyplní každé vaše přání. A jako bonus vyhlídka na Gibraltar a někdy i pobřeží Afriky. K nejbližší pláži je to 10 minut autem.

pláže Andalusia

Playa del Cristo

Velmi oblíbená pláž blízko přístavu Estepona, zátoka chráněná před větrem, s čistou a teplou vodou. Ideální pro rodiny s dětmi. K dispozici převlékací kabinky, lehátka, slunečníky, chiringuitos. Pronájem vodních skútrů. Vstup pro vozíčkáře. Playa del Cristo je oceněná modrou vlajkou za čistotu vody.

Playa de la Rada

Městská pláž v centru Estepony, skvělá pokud se chcete bavit nebo si odskočit na nákupy. 3km dlouhá, bary, restaurace, obchůdky. K dispozici lehátka, slunečníky, WC, sprchy, vodní sporty. Velmi rušná, přesto oceněná modrou vlajkou za čistotu vody. Parkování v podzemní garáži ve městě, nebo v ulicích.

Costa Natura

Vyhlášená nudistická pláž mezi Guadalobón a Arroyo de Vaquero. 850m, písečná s kamenitými úseky. Sprchy, lehátka a slunečníky k dispozici. Část je vyhrazená pro resort Costa Natura.

Playa de Guadalmansa – Bella

Klidná kamenito-písčitá pláž, vhodná i k rybaření. Můžete se tu zastavit třeba po návštěvě krásného safari parku Selwo Awentura.

Playa del Saladillo

Jedna z nejdelších pláží Estepony, 6km, jemný tmavší písek a čistá voda. Ideální na dlouhé procházky. Najdete tu lehátka a slunečníky, WC, sprchy, dětská hřiště, půjčovny skútrů.

Playa del Padrón

Tahle pláž v blízkosti hotelu Kempinski žije hlavně o víkendu, především kvůli skvělým plážovým klubům Puro Beach, Camurí a Claro! v luxusní Laguna Village. Sjezd 159.

Playa de Galera

Klidnější místo, ideální na potápění, rybaření nebo windsurfing. Sprchy, lehátka a slunečníky k dispozici. Jméno má podle zbytků středověké věže.